Uwaga! Trwają prace nad nową wersją serwisu. Mogą występować przejściowe problemy z jego funkcjonowaniem. Przepraszam za niedogodności!

⛔ Potrzebujesz wsparcia? Oceny CV? A może Code Review? ✅ Dołącz do naszej społeczności na Discordzie!

Czas na konsultacje? [MU]

Wybierz dogodny dla siebie termin i zarezerwuj rozmowę. Pamiętaj, aby podać link do repozytorium oraz dokładnie opisać jakiego efektu oczekujesz i jakich rozwiązań już próbowałeś. Do zobaczenia!

Dla kogo jest ta rozmowa?

Rezerwacji terminu mogę dokonać jedynie osoby, które posiadają aktywny mentoring.

Dlaczego warto umówić konsultacje z Mateuszem

Mateusz Urbaniak przeszedł u mnie cały mentoring i zakończył go sukcesem. Ma więc doświadczenie zarówno z nauki programowania oraz procesu przebranżowienia, jak i pracy programisty. Bio  Mateusza znajdziesz w zakładce Mój zespół, a poniżej zapoznasz się z jego ścieżką rozwoju.

od 2022

  • Programista Front-End, Accenture
    W Accenture jestem częścią projektu dla BMW. Odpowiadam za front end, korzystając z technologii, takich jak React, JavaScript, Redux, CSS oraz Material UI. Moje zadania koncentrują się na tworzeniu intuicyjnych i efektywnych interfejsów, które spełniają wysokie standardy jakościowe.

2020 – 2021

  • Uczeń programowania
    Pod okiem Mateusza Bogolubowa pogłębiałem swoją wiedzę z zakresu programowania. To wtedy zrozumiałem, że moja przyszłość leży w świecie IT i zdecydowałem się przebranżowić.

2016 – 2022

  • Mechanical Engineer, Szwecja
    Przez sześć lat pracowałem jako Inżynier Mechanik w Szwecji. Ta rola pozwoliła mi zrozumieć precyzyjność i znaczenie szczegółów w procesach inżynieryjnych, co później przełożyło się na moje podejście do programowania.

 

Uwaga! Jeśli z jakichś powodów nie będziesz mógł odbyć rozmowy, to pamiętaj o jej anulowaniu. Dzięki temu inna osoba będzie mogła skorzystać w tym terminie z mojej pomocy.

PS W ostatnim tygodniu miesiąca są ustalane kolejne terminy. Aby przejść do następnego miesiąca, wystarczy kliknąć w strzałkę obok nazwy miesiąca. Jeśli strzałka nie jest widoczna, to oznacza, że terminy spotkań nie zostały jeszcze wyznaczone.

Zakres tematyczny konsultacji

Spotkania z Mateuszem odbywają się w tej chwili z zakresu HTML-a, CSS-a i JavaScriptu.

czerwiec 2024
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Mam coś dla Ciebie!

W każdy piątek rozsyłam motywujący do nauki programowania newsletter!

Dodatkowo od razu otrzymasz ode mnie e-book o wartości 39 zł. To ponad 40 stron konkretów o nauce programowania i pracy w IT.

PS Zazwyczaj wysyłam 1-2 wiadomości na tydzień. Nikomu nie będę udostępniał Twojego adresu e-mail.