Uwaga! Trwają prace nad nową wersją serwisu. Mogą występować przejściowe problemy z jego funkcjonowaniem. Przepraszam za niedogodności!

⛔ Potrzebujesz wsparcia? Oceny CV? A może Code Review? ✅ Dołącz do naszej społeczności na Discordzie!

Potrzebujesz zmiany?

Czujesz, że potrzebujesz zmiany? Zastanawiasz się na tym jak może wyglądać Twoja praca za rok, dwa, a może 5? Chcesz dokonać zmiany lub się na nią przygotować? Jestem tutaj, aby Ci pomóc. W branży IT jestem od 20 lat. Sam przechodziłem wzloty i upadki. Od blisko 10 lat prowadzę szkolenia i wiem, że odpowiedni trening (również mentalny) czyni cuda. Chętnie Ci podpowiem jak sobie wszystko ułożyć (nie tylko w głowie), aby czuć satysfakcje z tego co robisz i gdzie możesz być za parę lat.

mentor front end mateusz bogolubow

Dla kogo jest ta rozmowa?

 • Dla osoby, która che czerpać przyjemność z pracy w IT,
 • Myśli o wprowadzeniu zmian w swojej pracy zawodowej,
 • Czuje się zagubiona, a nawet wypalona i chce "coś" z tym zrobić,
 • Po prostu potrzebuje zmiany i szuka wsparcia w tym temacie,
 • Obawia się o swoją sytuacje na rynku IT i chce zwiększyć szanse na lepszą pracę,
 • Utraciła pracę i nie wie jak sobie z tym poradzić

Dla kogo NIE jest ta rozmowa?

 • NIE jest dla osoby, która oczekuje, że samo wszystko się zrobi
 • NIE jest dla osoby, która nie wierzy, że odpowiednie podejście to 50% sukcesu, a kolejne 50% to działanie

Dlaczego ta rozmowa jest bezpłatna?

Pomagając bezpłatnie osobom takim jak Ty, chcę pokazać, jak wiele rzeczy można poprawić dzięki odpowiedniemu nastawieniu  (wartość rozmowy: 199PLN) i niewielkim nakładem można zauważyć znaczącą poprawę.

Podczas naszego spotkania nie zamierzam Ci nic sprzedawać ani oferować, jeśli nie będziesz tym zainteresowany. Zobacz zrzut wiadomości jaką otrzymałem od mojego rozmówcy:

Jak wygląda proces rezerwacji i rozmowa?

 1. Wybierz datę z dostępnych opcji (białe tło), a następnie godzinę. 
 2. Pamiętaj, aby uzupełnić wszystkie pola podczas rejestracji.
 3. Na adres e-mail otrzymasz potwierdzenie rezerwacji.
 4. Za pomocą telefonu lub komunikatora Skype/Google Meet (w zależności od tego, co podałeś podczas rejestracji) nawiążę z Tobą kontakt w wybranym terminie.
 5. Podczas 30-minutowej rozmowy zapytam Cię o obecną sytuację i zaproponuję kierunek, w jakim powinieneś podążać, aby osiągnąć swój cel.

Uwaga!

 1. Jeśli z jakichś powodów nie będziesz mógł odbyć rozmowy, to pamiętaj o jej anulowaniu (napisz do mnie e-mail). Dzięki temu inna osoba będzie mogła skorzystać w tym terminie z mojej pomocy.
 2. Czasami moje rozmowy się przedłużają, dlatego bardzo Cię proszę o wyrozumiałość, jeśli spóźnię się 5 czy 10 minut ⏰. Nie chce przerywać rozmów „w połowie”. Ta sama zasada będzie dotyczyć również naszej konwersacji 🙂

PS. W każdy poniedziałek i piątek są dostępne miejsca na bezpłatną 30-minutową rozmowę. Ponieważ spotkania z dalszym terminem były nagminnie anulowane, to aktualnie w każdy poniedziałek odblokowuję spotkania na najbliższy piątek i następny poniedziałek.

PPS. Aby przejść do następnego miesiąca, wystarczy kliknąć w strzałkę obok nazwy miesiąca. Jeśli strzałka prawa (do przejścia do następnego miesiąca) nie jest widoczna, to oznacza, że terminy spotkań nie zostały jeszcze wyznaczone. Jeśli strzałka lewa (do przejścia do poprzedniego miesiąca) nie jest widoczna, to oznacza, że nie ma już wolnych terminów w tym miesiącu.

maj 2024
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2

Mam coś dla Ciebie!

W każdy piątek rozsyłam motywujący do nauki programowania newsletter!

Dodatkowo od razu otrzymasz ode mnie e-book o wartości 39 zł. To ponad 40 stron konkretów o nauce programowania i pracy w IT.

PS Zazwyczaj wysyłam 1-2 wiadomości na tydzień. Nikomu nie będę udostępniał Twojego adresu e-mail.