Uwaga! Trwają prace nad nową wersją serwisu. Mogą występować przejściowe problemy z jego funkcjonowaniem. Przepraszam za niedogodności!

⛔ Potrzebujesz wsparcia? Oceny CV? A może Code Review? ✅ Dołącz do naszej społeczności na Discordzie!

Szukasz skutecznych rozwiązań?

Potrzebujesz rozmowy z programistą, który jest związany z branżą IT od wielu lat? Chcesz poznać rozwiązania, które pozwoliły innym skutecznie znaleźć pracę? Chętnie odpowiem na Twoje pytania związane z nauką programowania oraz światem IT. Jeśli nie pracowałeś do tej pory na stanowisku developera, to taką rozmowę oferuję Ci całkowicie bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań z Twojej strony!

mentor front end mateusz bogolubow

Dla kogo jest ta rozmowa?

Dla osoby, która ...

 • zamierza zostać programistą (również przebranżowić się),
 • zdaje sobie sprawę z tego, że musi wykonać odpowiednie działania,
 • chce się dowiedzieć czy nadaje się na programistę
 • chce poznać szanse na znalezienie pierwszej pracy bez komercyjnego doświadczenia,
 • chce się dowiedzieć jak wykorzystać AI do zwiększenia szansy na znalezienie pracy,
 • chce znaleźć pracę mimo, że dotychczasowe poszukiwania nie dawały efektu.

Dla kogo NIE jest ta rozmowa?

NIE jest dla osoby, która ...

Dlaczego ta rozmowa jest bezpłatna?

Pomagając bezpłatnie osobom takim jak Ty, chcę pokazać, jak wiele rzeczy można zrobić efektywniej oraz jak skutecznie znaleźć pracę na stanowisku programisty (wartość rozmowy: 150PLN)

Podczas naszego spotkania nie zamierzam Ci nic sprzedawać ani oferować, jeśli nie będziesz tym zainteresowany. Zobacz zrzut wiadomości jaką otrzymałem od mojego rozmówcy:

Jak wygląda proces rezerwacji i rozmowa?

 1. Wybierz datę z dostępnych opcji (białe tło), a następnie godzinę. Jeśli nie ma już wolnych terminów, możesz wypełnić formularz.
 2. Pamiętaj, aby uzupełnić wszystkie pola podczas rejestracji.
 3. Na adres e-mail otrzymasz potwierdzenie rezerwacji.
 4. Za pomocą telefonu lub komunikatora Skype/Zoom (w zależności od tego, co podałeś podczas rejestracji) nawiążę z Tobą kontakt w wybranym terminie.
 5. Podczas 30-minutowej rozmowy zapytam Cię o Twoje dotychczasowe działania związane z nauką programowania, abym mógł lepiej poznać Twoją sytuację. Potem Ty będziesz mógł mnie zapytać, o co chcesz (najlepiej przygotuj ✅ listę pytań, by wyciągnąć z rozmowy 100%).

Uwaga!

 1. Jeśli z jakichś powodów nie będziesz mógł odbyć rozmowy, to pamiętaj o jej anulowaniu (napisz do mnie e-mail). Dzięki temu inna osoba będzie mogła skorzystać w tym terminie z mojej pomocy.
 2. Czasami moje rozmowy się przedłużają, dlatego bardzo Cię proszę o wyrozumiałość, jeśli spóźnię się 5 czy 10 minut ⏰. Nie chce przerywać rozmów „w połowie”. Ta sama zasada będzie dotyczyć również naszej konwersacji 🙂

PS. W każdy poniedziałek i piątek są dostępne 4 miejsca na bezpłatną 30-minutową rozmowę. Ponieważ spotkania z dalszym terminem były nagminnie anulowane, to aktualnie w każdy poniedziałek odblokowuję spotkania na najbliższy piątek i następny poniedziałek.

PPS. Aby przejść do następnego miesiąca, wystarczy kliknąć w strzałkę obok nazwy miesiąca. Jeśli strzałka prawa (do przejścia do następnego miesiąca) nie jest widoczna, to oznacza, że terminy spotkań nie zostały jeszcze wyznaczone. Jeśli strzałka lewa (do przejścia do poprzedniego miesiąca) nie jest widoczna, to oznacza, że nie ma już wolnych terminów w tym miesiącu.

maj 2024
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2

🗨 Zainteresowany?

Oferuję bezpłatną i nie zobowiązującą rozmowę, na której przedstawię Ci szczegóły. Nie chcesz czekać na wolny termin? Wypełnij formularz dotyczący Twoich doświadczeń i planów w nauce programowania, a ja wkrótce się odezwę!

Mentoring to efektywna nauka pod okiem doświadczonej osoby, która:

 • przekazuje Ci swoją wiedzę i nadzoruje Twoje postępy w zdobywaniu umiejętności,
 • uczy Cię dobrych praktyk i wyłapuje złe nawyki,
 • wspiera Twój rozwój i zwiększa zaangażowanie w naukę.

Mam coś dla Ciebie!

W każdy piątek rozsyłam motywujący do nauki programowania newsletter!

Dodatkowo od razu otrzymasz ode mnie e-book o wartości 39 zł. To ponad 40 stron konkretów o nauce programowania i pracy w IT.

PS Zazwyczaj wysyłam 1-2 wiadomości na tydzień. Nikomu nie będę udostępniał Twojego adresu e-mail.