Uwaga! Trwają prace nad nową wersją serwisu. Mogą występować przejściowe problemy z jego funkcjonowaniem. Przepraszam za niedogodności!

Szukasz skutecznych rozwiązań?

Potrzebujesz rozmowy z programistą, który jest związany z branżą IT od wielu lat? Chcesz poznać rozwiązania, które pozwoliły innym skutecznie znaleźć pracę? Chętnie odpowiem na Twoje pytania związane z nauką programowania oraz światem IT. Jeśli nie pracowałeś do tej pory na stanowisku developera to taką rozmowę oferuję Ci całkowicie bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań z Twojej strony!

mentor front end mateusz bogolubow

Dla kogo jest ta rozmowa?

 • Dla osoby, która zamierza zostać programistą (również przebranżowić się) w efektywny sposób,
 • Jest w stanie poświęcić co najmniej 20h w tygodniu na naukę programowania,
 • Chce rozpocząć przygodę z branżą IT od frontendu (JavaScript + React),
 • Do tej pory nie pracowała na stanowisku programisty.

Dlaczego ta rozmowa jest bezpłatna?

Pomagając bezpłatnie osobom takim jak Ty, chcę pokazać jak wiele rzeczy można zrobić efektywniej oraz jak skutecznie znaleźć pracę na stanowisku programisty (wartość rozmowy: 100PLN)

Podczas naszego spotkania nie zamierzam Ci nic sprzedawać, ani oferować jeśli nie będziesz tym zainteresowany.

Jak wygląda proces rezerwacji i rozmowa?

 1. Wybierz datę z dostępnych opcji (białe tło), a następnie godzinę.
 2. Pamiętaj, aby uzupełnić wszystkie pola podczas rejestracji.
 3. Na adres email otrzymasz potwierdzenie rezerwacji.
 4. Za pomocą telefonu lub komunikatora Skype/Zoom (w zależności od tego, co podałeś podczas rejestracji) nawiążę z Tobą kontakt w wybranym terminie.
 5. Podczas 30-minutowej rozmowy zapytam Cię o Twoje dotychczasowe działania związane z nauką programowania, abym mógł lepiej poznać Twoją sytuację. Potem Ty będziesz mógł mnie zapytać, o co chcesz (najlepiej przygotuj ✅ listę pytań, by wyciągnąć z rozmowy 100%).

Uwaga! Jeśli za jakiś powodów nie będziesz mógł odbyć rozmowy to pamiętaj o jej anulowaniu (napisz do mnie email). Dzięki termu inna osoba będzie mogła skorzystać w tym terminie z mojej pomocy.

Uwaga! Czasami moje rozmowy się przedłużają, dlatego bardzo Cię proszę o wyrozumiałość, jeśli spóźnię się z 5 czy 10 minut ⏰. Nie chce przerywać rozmów „w połowie”. Ta sama zasada będzie dotyczyć również naszej konwersacji 🙂

PS. W ostatnim tygodniu miesiąca są ustalane kolejne terminy. Aby przejść do następnego miesiąca wystarczy kliknąć w strzałkę obok nazwy miesiąca. Jeśli strzałka prawa (do przejścia do następnego miesiąca) nie jest widoczna, to oznacza, że terminy spotkań nie zostały jeszcze wyznaczone. Jeśli strzałka lewa (do przejścia do poprzedniego miesiąca) nie jest widoczna, to oznacza, że nie ma już wolnych terminów w tym miesiącu.

czerwiec 2022
pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123

Mentoring to efektywna nauka pod okiem doświadczonej osoby, która:

 • przekazuje Ci swoją wiedzę i nadzoruje Twoje postępy w zdobywaniu umiejętności,
 • uczy Cię dobrych praktyk i wyłapuje złe nawyki,
 • wspiera Twój rozwój i zwiększa zaangażowanie w naukę.