Uwaga! Trwają prace nad nową wersją serwisu. Mogą występować przejściowe problemy z jego funkcjonowaniem. Przepraszam za niedogodności!

⛔ Potrzebujesz wsparcia? Oceny CV? A może Code Review? ✅ Dołącz do naszej społeczności na Discordzie!

Mój zespół

Zespół pomaga mi lepiej zadbać o Twoje potrzeby. Dzięki delegowaniu zadań uwalniam czas, który mogę poświęcić na przykład na szybsze danie Ci feedbacku w code review. Taki zespół to również dodatkowa pomoc dla Ciebie: konsultacje z mentorem poza moimi godzinami pracy, szybkie odpowiedzi na Slacku czy wsparcie w przygotowaniu do rekrutacji.

mateusz bogolubow z logo devmentor

Ania i wszyscy mentorzy przeszli u mnie cały proces mentoringowy – wiedzą więc, z czym mierzysz się jako mentee. Biorą aktywny udział w dyskusjach na Slacku, dzięki czemu możesz liczyć na uzyskanie szybkiej odpowiedzi. Pomagają mi również stale ulepszać materiały do nauki i współtworzą blog DevMentora. Zobacz, jak mogą Ci pomóc! ➡

Anna Buller – wirtualna asystentka, redaktorka

wirtualna asystentka i redaktorka Anna Buller

Zwykle ich nie widać, lecz dają się odczuć – to właśnie działania wirtualnej asystentki i redaktorki, które „robią różnicę”. Odpowiadam za to, by wszystkie materiały, z którymi się stykasz, były łatwo przyswajalne – na przykład czuwam nad budową zdań i wycinam „yyy” z odcinków podcastu.

W czym mogę Ci pomóc

CV, list motywacyjny, profil na LinkedInie, opis na GitHubie – chętnie rzucę na nie okiem i podpowiem, co można dodać, zmienić czy poprawić.

Programowanie nie jest mi obce (w końcu mentoring u Mateusza zobowiązuje), niejednokrotnie więc otrzymasz ode mnie odpowiedź na Slacku zanim dotrze do niej mentor.

Warto o mnie wiedzieć

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutką. A teraz? Wirtualną asystentką, korektorką i redaktorką, copywriterką oraz (niecodziennie praktykującą) programistką.

Prywatnie jestem pisarką powieści przed debiutem (mam nadzieję za jakiś czas będę mogła edytować ten wpis). Uważam również, że w życiu nie ma limitu na decyzje i zmiany.

Mateusz Sowa – programista i mentor

mentor Mateusz Sowa

Kiedyś chmury obserwowałem z góry, teraz często korzystam z nich by obsłużyć dane w aplikacji. Moja historia to przykład na to, że sky is the limit. Gdy pandemia z dnia na dzień odebrała mi marzenie o wykonaniu pierwszego lotu z pasażerami, zakasałem rękawy i już następnego dnia… zacząłem proces przebranżowienia się do IT.

Dzisiaj pracuję jako front-end developer. Uwielbiam doskonalić rzemiosło programistyczne i dzielić się zdobytą wiedzą. Rano napędza mnie kofeina, a wieczorami pisk opon i zapach benzyny na torze.

To jak, lecimy z kodem?

W czym mogę Ci pomóc

Możesz umówić się ze mną na konsultacje. Podczas nich wyjaśnię Ci sprawiającą problemy teorię i w najprostszy sposób wytłumaczę, jak rozwiązać problemy w kodzie. Ponadto zasugeruję dobre praktyki – dzięki nim będziesz tworzyć lepsze programy oraz zdobędziesz sympatię kolegów i koleżanek po fachu, którzy (być może za parę miesięcy) będą przeglądać Twój kod w pracy.

Warto o mnie wiedzieć

Aktualnie pracuję jako Senior Software Dev w ING Polska (poprzednio byłem front-end developerem oraz team leader projektu YIS w firmie FSS). Na co dzień korzystam z JavaScriptu i biblioteki React. Uwielbiam ten ekosystem oraz wszystko, co związane z CSS-em.

Mateusz Urbaniak – programista i mentor

mateusz-urbaniak

Kiedyś – zanurzony w świecie inżynierii mechanicznej w Szwecji – zdałem sobie sprawę, że moja droga zawodowa prowadzi w niewłaściwą stronę. Przyciągnął mnie front-end, gdzie każda linia kodu przypominała zaklęcia przywołujące magiczne interfejsy do życia. Świat IT zaoferował mi nie tylko nową ścieżkę kariery, ale również pasjonującą przygodę pełną wyzwań.

W czym mogę Ci pomóc

Jestem tutaj, aby służyć wsparciem w zakresie Reacta, JavaScriptu oraz CSS-a. Moja główna dewiza to ciągłe doskonalenie i dbałość o dobre praktyki programistyczne. Chcesz, aby Twój kod był bardziej przejrzysty i efektywny? Chętnie Ci w tym pomogę!

Warto o mnie wiedzieć

Uwielbiam eksplorować nowe obszary w programowaniu, ciągle się ucząc i zaspokajając swoją ciekawość. Dla mnie każdy nowy projekt to okazja do doskonalenia umiejętności i poznawania nowych technologii. Moja przeszłość w inżynierii mechanicznej pozwala mi łączyć precyzję z kreatywnością w świecie kodu.

Krzysztof Swół – programista i mentor

krzysztof-swol-pion

Z wykształcenia jestem nauczycielem wychowania fizycznego oraz trenerem piłki nożnej, który postanowił spróbować w życiu czegoś nowego i przebranżowił się do IT.

Ulubione motto: „Pracuj w ciszy, niech efekty robią hałas”.

W czym mogę Ci pomóc

Nie tylko wesprę Cię w nauce front-endu, ale też chętnie podzielę się doświadczeniami z pracy developera. Możemy porozmawiać zarówno o kodzie oraz dobrych praktykach, jak i pracy w zespole, codziennych zadaniach programisty czy wyzwaniach napotykanych w projektach.

Warto o mnie wiedzieć

Doświadczenie w IT jako front-end developer zdobywam od 2021. Na co dzień chętnie dzielę się wiedzą oraz wspieram innych – taka pomoc pozwala mi rozwijać się w branży. Specjalizuję się w HTM-u, CSS-sie, JavaScripcie oraz Angularze.

Mentoring to efektywna nauka pod okiem doświadczonej osoby, która:

  • przekazuje Ci swoją wiedzę i nadzoruje Twoje postępy w zdobywaniu umiejętności,
  • uczy Cię dobrych praktyk i wyłapuje złe nawyki,
  • wspiera Twój rozwój i zwiększa zaangażowanie w naukę.

Mam coś dla Ciebie!

W każdy piątek rozsyłam motywujący do nauki programowania newsletter!

Dodatkowo od razu otrzymasz ode mnie e-book o wartości 39 zł. To ponad 40 stron konkretów o nauce programowania i pracy w IT.

PS Zazwyczaj wysyłam 1-2 wiadomości na tydzień. Nikomu nie będę udostępniał Twojego adresu e-mail.