Uwaga! Trwają prace nad nową wersją serwisu. Mogą występować przejściowe problemy z jego funkcjonowaniem. Przepraszam za niedogodności!

⛔ Potrzebujesz wsparcia? Oceny CV? A może Code Review? ✅ Dołącz do naszej społeczności na Discordzie!

Mentor odpowiada

Masz pytania o IT? Interesują Cię konkretne przykłady, argumenty za i przeciw czy inna perspektywa na dane zagadnienie? To świetnie! W formie wideo odpowiadam na pytania związane z takimi tematami jak: przebranżowienie do IT, nauka programowania, przygotowanie do rekrutacji, poszukiwanie pracy i wiele innych. Chętnie podzielę się z Tobą swoim doświadczeniem – zadaj mi pytanie w komentarzu na YT pod wybranym nagraniem lub na LinkedInie.

Jak przyspieszyć naukę programowania?

Czujesz, że stoisz w miejscu? A może masz niewiele czasu na przebranżowienie do IT i chcesz to zrobić jak najefektywniej? To wideo pomoże Ci namierzyć „słabe punkty” w Twoim sposobie nauki programowania. Dowiesz się, jak sobie z nimi radzić we własnym zakresie oraz z użyciem płatnych i bezpłatnych metod.

Od czego zacząć naukę programowania?

Wcale nie tak łatwo zacząć z nauką programowania, a jej kontynuowanie i ukończenie z powodzeniem to kolejne wyzwanie. Jak się do tego zabrać i co doprowadzi Cię do pracy w IT? Zobacz, jak skutecznie rozpocząć przygodę z programowaniem i poznaj 6 kroków do sukcesu.

Jak zdobyć pierwsze doświadczenie komercyjne?

Pracodawcy w IT windują wymagania dla juniorów i trudno Ci się przebić? Poznaj sposoby na zdobycie pierwszego doświadczenia komercyjnego w programowaniu, zaangażuj się i zamieść doświadczenie w CV!

Jakie są koszty i opcje nauki programowania?

Różne sposoby nauki programowania – zalety, wady i koszty. Poznaj źródła wiedzy, kursy online, bootcampy, korepetycje czy mentoring i zdecyduj, która opcja jest dla Ciebie najlepsza. Nie chcesz tracić czasu na testowanie różnych dróg nauki programowania? Obejrzyj wideo i sprawdź, co czeka Cię na każdej z nich!

Mam coś dla Ciebie!

W każdy piątek rozsyłam motywujący do nauki programowania newsletter!

Dodatkowo od razu otrzymasz ode mnie e-book o wartości 39 zł. To ponad 40 stron konkretów o nauce programowania i pracy w IT.

PS Zazwyczaj wysyłam 1-2 wiadomości na tydzień. Nikomu nie będę udostępniał Twojego adresu e-mail.