Uwaga! Trwają prace nad nową wersją serwisu. Mogą występować przejściowe problemy z jego funkcjonowaniem. Przepraszam za niedogodności!

🏆 Lubisz podcast Pierwsze kroki w IT? Oddaj swój głos w rankingu: TOP 10 polskich podcastów o IT! 🏆

Mentor odpowiada

Masz pytania o IT? Interesują Cię konkretne przykłady, argumenty za i przeciw czy inna perspektywa na dane zagadnienie? To świetnie! W formie wideo odpowiadam na pytania związane z takimi tematami jak: przebranżowienie do IT, nauka programowania, przygotowanie do rekrutacji, poszukiwanie pracy i wiele innych. Chętnie podzielę się z Tobą swoim doświadczeniem – zadaj mi pytanie w komentarzu na YT pod wybranym nagraniem lub na LinkedInie.

Jak przyspieszyć naukę programowania?

Czujesz, że stoisz w miejscu? A może masz niewiele czasu na przebranżowienie do IT i chcesz to zrobić jak najefektywniej? To wideo pomoże Ci namierzyć „słabe punkty” w Twoim sposobie nauki programowania. Dowiesz się, jak sobie z nimi radzić we własnym zakresie oraz z użyciem płatnych i bezpłatnych metod.

Od czego zacząć naukę programowania?

Wcale nie tak łatwo zacząć z nauką programowania, a jej kontynuowanie i ukończenie z powodzeniem to kolejne wyzwanie. Jak się do tego zabrać i co doprowadzi Cię do pracy w IT? Zobacz, jak skutecznie rozpocząć przygodę z programowaniem i poznaj 6 kroków do sukcesu.

Jak zdobyć pierwsze doświadczenie komercyjne?

Pracodawcy w IT windują wymagania dla juniorów i trudno Ci się przebić? Poznaj sposoby na zdobycie pierwszego doświadczenia komercyjnego w programowaniu, zaangażuj się i zamieść doświadczenie w CV!

Jakie są koszty i opcje nauki programowania?

Różne sposoby nauki programowania – zalety, wady i koszty. Poznaj źródła wiedzy, kursy online, bootcampy, korepetycje czy mentoring i zdecyduj, która opcja jest dla Ciebie najlepsza. Nie chcesz tracić czasu na testowanie różnych dróg nauki programowania? Obejrzyj wideo i sprawdź, co czeka Cię na każdej z nich!

Jak zostać programistą? Skuteczny przewodnik

TERAZ DOSTĘPNY BEZPŁATNIE!

Cena w sklepie to 39 zł, a Ty możesz otrzymać ten e-book bezpłatnie za zapis na newsletter. To ponad 40 stron konkretów o nauce programowania i pracy w IT.