Uwaga! Trwają prace nad nową wersją serwisu. Mogą występować przejściowe problemy z jego funkcjonowaniem. Przepraszam za niedogodności!

🏆 Lubisz podcast Pierwsze kroki w IT? Oddaj swój głos w rankingu: TOP 10 polskich podcastów o IT! 🏆

Wyzwania

Sprawdź się! Nie wiesz, czy branża IT jest dla Ciebie? A może chcesz zweryfikować swoje umiejętności przed przystąpieniem do nauki frameworka lub poszukiwania pracy na stanowisku programisty? Tutaj znajdziesz wyzwania, które pomogą Ci uzyskać odpowiedź. Powodzenia!

Czy jestem gotowy na poszukiwanie pracy w IT? Projekt front-end

Ten projekt z front-endu pozwoli Ci zweryfikować swoje umiejętności przed poszukiwaniem pracy w IT. Sprawdzisz m.in. czy potrafisz zaplanować działania, estymować czas wykonania zadania oraz używać technologii, z którymi być może nie miałeś jeszcze do czynienia (tak czasem w pracy bywa). Powodzenia!

Człowiek na rakiecie z logo Reacta

Czy jestem gotowy na Reacta?

Znasz JavaScript, ale nie potrafisz ocenić swojego poziomu? Nie wiesz, czy możesz już zacząć naukę Reacta? A może dopiero startujesz z nauką front endu i zastanawiasz się, czy uczyć się JavaScriptu równolegle z Reactem? Odpowiedzi znajdziesz w tym artykule.

Czy programowanie jest dla mnie?

Masz wątpliwości czy kariera w IT jako programista jest dla Ciebie? Mam dla Ciebie rozwiązanie! W ciągu tygodnia będziesz w stanie odpowiedzieć na tak zadane pytanie bez cienia wątpliwości!

Jak zostać programistą? Skuteczny przewodnik

TERAZ DOSTĘPNY BEZPŁATNIE!

Cena w sklepie to 39 zł, a Ty możesz otrzymać ten e-book bezpłatnie za zapis na newsletter. To ponad 40 stron konkretów o nauce programowania i pracy w IT.