Uwaga! Trwają prace nad nową wersją serwisu. Mogą występować przejściowe problemy z jego funkcjonowaniem. Przepraszam za niedogodności!

⛔ Potrzebujesz wsparcia? Oceny CV? A może Code Review? ✅ Dołącz do naszej społeczności na Discordzie!

Korepetycje JavaScript (online)

Potrzebujesz pomocy w rozwiązywaniu problemów podczas nauki programowania w JavaScript? Chcesz się upewnić, że dobrze rozumiesz przerabiany materiał? Oczekujesz rady od osoby z kilkunastoletnim doświadczeniem we frontendzie (JS, React) oraz backendzie (Node.js, PHP)? Chętnie Ci pomogę na każdym etapie nauki!

Korepetycje z programowania w JS

Zdaję sobie sprawę z tego, że zdobywanie umiejętności programistycznych nie jest łatwe. Zapewne dlatego postanowiłeś poszukać korepetycji z JavaScript. Uważam, że to świetna decyzja! Jest to jedno z najlepszych form przyśpieszenia edukacji z programowania i skuteczny sposób na wejście do branży IT jako programista (webdeveloper) front end.

Gdy nie masz nikogo pod ręką kto mógłby Ci pomoc to nauka przestaje być przyjemnością. W Twojej głowie pojawia się zwątpienie. Nie potrafisz zrobić kolejnego kroku, a w myślach pojawiają się pytania:

  • Gdzie popełniam błąd, że nie chce to działać?
  • Dlaczego wyszukane rozwiązanie jest lepsze od mojego?
  • Czy materiał, który przerobiłem jest na wystarczającym poziomie?
  • Czy wykonane przeze mnie zadanie jest zrobione prawidłowo? Niby działa...?!
  • Czy jesteś już gotowy na wykonanie własnego projektu?
  • Od czego zacząć budowanie swojego portfolio, które przyciągnie uwagę rekrutera IT?

Mam racje? Na szczęście wiem jak Ci pomóc! Umów się na rozmowę ze mną. Wspólnie rozwiążemy wszystkie Twoje problemy związane z nauką programowania w JavaScript i technologiami pokrewnymi takimi jak HTML, CSS a nawet React. Swoje zajęcia opieram w szczególności o mój kurs programowania JavaScript, Code Review na GitHubie (ocena kodu z zadań oraz projektów) i spotkań online 1:1. Pierwsza rozmowa będzie bezpłatna, na której ustalimy cenę oraz zakres mojego wsparcia.

Dodam tylko, że każdego dnia odpowiadam na tego typu pytania! Chętnie odpowiem również na Twoje! Zaznaczę tylko, że nie prowadzę jednorazowych konsultacji. Minimalny czas mojego wsparcia to okres miesiąca.  Moja decyzja jest podyktowana tym, że jednorazowe spotkania nie wiele wnoszą w Twój rozwój umiejętności programistycznych, a u mnie liczy się jakość!

Poniżej zamieszczę odpowiedzi na najczęściej zadawane mi pytania związane z nauką programowania w formie online.

Jak wyglądają korepetycje online z programowania?

Wiele osób zastanawia się jak wyglądają korepetycje w formie zdanej - już odpowiadam.

Używamy programu do komunikacji wideo oraz audio - może to być Skype lub Zoom. Mamy również połączone edytory kodu tj. IDE, w których oboje możemy pisać kod i jest on widoczny dla obu z nas. Dodatkowo spotkanie jest rejestrowane, co umożliwia Ci wrócić do omawiany zagadnień w dowolnie wybranym przez Ciebie terminie.

Całość trwa około 45 minut. Ilość spotkań jest ustalana indywidualnie.

Czy HTML, CSS lub React też omawiamy?

Oczywiście, że tak. Wspólnie ustalamy cel naszych spotkań.

Może to być strona wykorzystująca w niewielkim stopniu JavaScript do interakcji z użytkownikiem, a głównie skupiamy się na HTML-u i CSS-ie.

Możemy również poświęcić nasze spotkania na szlifownaiu języka JavaScript wykorzystując bibliotekę React do zbudowania zaawansowanej aplikacji internetowej.

Wszystko zależy od poziomu Twoich umiejętności i kierunku, w którym chcesz podążać.

Czy jestem odpowiednim korepetytorem?

Jeśli zastanawiasz się czy jestem właściwą osobą do przeprowadzenia korepetycji z JavaScript to zapraszam na profil FB lub LinkedIn. Możesz tam przeczytać opinie osób, z którymi do tej pory współpracowałem.

🗨 Zainteresowany?

Oferuję bezpłatną i nie zobowiązującą rozmowę, na której przedstawię Ci szczegóły. Nie chcesz czekać na wolny termin? Wypełnij formularz dotyczący Twoich doświadczeń i planów w nauce programowania, a ja wkrótce się odezwę!

Mentoring to efektywna nauka pod okiem doświadczonej osoby, która:

  • przekazuje Ci swoją wiedzę i nadzoruje Twoje postępy w zdobywaniu umiejętności,
  • uczy Cię dobrych praktyk i wyłapuje złe nawyki,
  • wspiera Twój rozwój i zwiększa zaangażowanie w naukę.

Mam coś dla Ciebie!

W każdy piątek rozsyłam motywujący do nauki programowania newsletter!

Dodatkowo od razu otrzymasz ode mnie e-book o wartości 39 zł. To ponad 40 stron konkretów o nauce programowania i pracy w IT.

PS Zazwyczaj wysyłam 1-2 wiadomości na tydzień. Nikomu nie będę udostępniał Twojego adresu e-mail.