Uwaga! Trwają prace nad nową wersją serwisu. Mogą występować przejściowe problemy z jego funkcjonowaniem. Przepraszam za niedogodności!

⛔ Potrzebujesz wsparcia? Oceny CV? A może Code Review? ✅ Dołącz do naszej społeczności na Discordzie!

Recenzje

W tym dziale znajdziesz opinie na temat książek, które przeszły przez moje ręce. Każdą recenzję piszę po przeczytaniu całej (!) książki. Treści te tworzę z myślą o osobach, które chcą zdobywać dodatkowe umiejętności. Zawsze też wskazuję, w którym momencie nauki warto po daną pozycję sięgnąć.

Święte wojny JavaScriptu

Chcesz poznać opinie doświadczonych developerów na tematy, które od zawsze budzą emocje wśród programistów JavaScriptu? Uważasz, że czarne jest czarne, a białe jest białe? Powinieneś więc sięgnąć po tą pozycję.

Programistą być

Jeśli zastanawiasz się nad branżą IT jako miejscem dla siebie, to zdecydowanie polecam Ci zapoznać się z książką „Programistą być”. Dzięki niej poznasz podstawowe branżowe pojęcia, odpowiedzi na najczęstsze pytania i co najważniejsze – przeczytasz o doświadczeniach zdobytych przez wieloletniego praktyka.

Algorytmy sztucznej inteligencji

Jeśli zastanawiasz się, jak działają algorytmy sztucznej inteligencji, to ta pozycja wprowadzi Cię w ich tematykę bez zbędnych matematycznych wzorów czy trudnego technicznego języka.

Zostań ultrasamoukiem

Chcesz w końcu uczyć się efektywnie – w sposób zaplanowany i przemyślany? „Zostań ultrasamoukiem” to pozycja dla osób, które zamierzają w jak najkrótszym czasie zdobyć wiedzę i/lub umiejętności z obcej dla nich dziedziny.

#AgileKtóryDziała

Jeśli do tej pory nie miałeś styczności ze zwinnym wytwarzaniem oprogramowania lub Twoim zdaniem ten sposób się nie sprawdza, to koniecznie przeczytaj tę pozycję!

Mam coś dla Ciebie!

W każdy piątek rozsyłam motywujący do nauki programowania newsletter!

Dodatkowo od razu otrzymasz ode mnie e-book o wartości 39 zł. To ponad 40 stron konkretów o nauce programowania i pracy w IT.

PS Zazwyczaj wysyłam 1-2 wiadomości na tydzień. Nikomu nie będę udostępniał Twojego adresu e-mail.