Uwaga! Trwają prace nad nową wersją serwisu. Mogą występować przejściowe problemy z jego funkcjonowaniem. Przepraszam za niedogodności!

Porady

Miejsce, w którym znajdziesz mnóstwo przydatnych informacji związanych z nauką programowania.

Jak prosić o pomoc w Internecie?

Uczysz się programowania i nie możesz sobie poradzić z jakimś zagadnieniem? Istnieje wiele darmowych miejsc, w których możesz poprosić o pomoc. Może to być bardzo

Jak zostać programistą w 2021 roku?

Zastanawiasz się jak skutecznie zostać programistą w 2021 roku? Mój poradnik odpowie na wszystkie Twoje pytania i podrzuci rozwiązania!

Jaki język programowania wybrać?

W tym artykule pomogę Ci odpowiedzieć na  to pytanie. Przedstawię w nim swój punkt widzenia na podstawie już kilkunastu lat w branży IT. Pamiętaj, że ostateczna decyzja należy do Ciebie i Twojej aktualnej sytuacji.

Od czego zacząć naukę programowania?

Zastanawiasz się od czego zacząć swoją przygodę z nauką programowania w 2020 roku? W tym artykule znajdziesz odpowiedź na tak zadane pytanie.

Postanowiłem zostać programistą!

Po 4 latach prowadzenia zajęć jako wykładowca oraz pełniąc funkcję mentora na kursach typu bootcamp postanowiłem rozesłać ankietę do moich podopiecznych, aby dowiedzieć się jak się potoczyła ich ścieżka w branży IT.

Jak znaleźć czas na naukę programowania?

Ciągły brak czasu na naukę programowania? Bardzo często spotykam się z narzekaniem (umyślnie, tak to nazwałem), że dana osoba bardzo chce nauczyć się programować, ale