Uwaga! Trwają prace nad nową wersją serwisu. Mogą występować przejściowe problemy z jego funkcjonowaniem. Przepraszam za niedogodności!

🔥 Kurs programowania obiektowego (OOP) w JSjuż dostępny w całości! 🔥

Webinar

Webinar to spotkanie online w czasie rzeczywistym. Przedstawiane jest na nim konkretne zagadnienie z zakresu frontendu (HTML, CSS, JavaScript, React). W czasie transmisji jest ogłaszany konkurs, w którym można wygrać wysokiej jakości materiały do nauki frontendu. Spotkania są nagrywane, a dostęp do nich otrzymują osoby, które są zapisane w newsletterze. Nowy webinar odbywa się w odstępie paru tygodni.

Popełniasz te błędy? Prawdopodobnie nie zostaniesz programist(k)ą!

Jest kilka czynników, które znacząco obniżają efektywność Twojej nauki programowania oraz motywację. Uczysz się niesystematycznie i po pewnym czasie się zniechęcasz? Jeśli tak dalej pójdzie, to nigdy nie osiągniesz celu, jakim jest praca w IT. Zobacz, których błędów nie popełniać, i usprawnij swój system nauki!

Kiedy będę gotowy na poszukiwanie pracy w IT?

Kiedy będziesz gotowy na poszukiwanie pracy jako programista? Zadbaj o 7 elementów gotowości do poszukiwania pracy i zrozum, na czym polega rekrutacja – a potem dobrze się do niej przygotuj!

Front end – czego się uczyć, by znaleźć pracę w 2023?

Jeżeli naszym celem jest jak najszybsze wejście do branży IT, to nie możemy pozwolić sobie na błądzenie. Podczas webinaru dowiesz się, jakie tematy są najbardziej istotne podczas nauki programowania, a które można sobie odpuścić i zostawić np. na czas rozwoju po zdobyciu pracy jako junior developer.

Q&A na temat IT – pytaj, o co chcesz!

Na każdym etapie drogi do IT mnożą się pytania i wątpliwości, których nieraz nie mamy z kim omówić – nie wszyscy znamy przecież jakichś programistów. Podczas tego webinaru uczestnicy otrzymują odpowiedzi na swoje pytania dotyczące nauki programowania, pracy developerów i rozwoju w IT.

DOM w JavaScript

DOM (ang. Document Object Model) to reprezentacja kodu źródłowego, który jest zorganizowany w formie drzewa.  Drzewo to struktura danych, która z racji swojej budowy przyśpiesza poruszanie się po nim. W matematyce taka struktura nosi nazwę grafu.

Programowanie Obiektowe w JavaScript

Programowanie Obiektowe (ang. object-oriented programming - OOP) to paradygmat (model) programowania, w którym obiekty pełnią rolę budulca. To na nich opieramy nasza strukturę aplikacji. Umiejętność sprawnego posługiwania się obiektami jest niezbędna do wytwarzania oprogramowania.

Jak zostać programistą? Skuteczny przewodnik

TERAZ DOSTĘPNY BEZPŁATNIE!

Cena w sklepie to 39 zł, a Ty możesz otrzymać ten e-book bezpłatnie za zapis na newsletter. To ponad 40 stron konkretów o nauce programowania i pracy w IT.