Uwaga! Trwają prace nad nową wersją serwisu. Mogą występować przejściowe problemy z jego funkcjonowaniem. Przepraszam za niedogodności!

⛔ Potrzebujesz wsparcia? Oceny CV? A może Code Review? ✅ Dołącz do naszej społeczności na Discordzie!

Webinar

Webinar to spotkanie online w czasie rzeczywistym. Przedstawiane jest na nim konkretne zagadnienie z zakresu frontendu (HTML, CSS, JavaScript, React). W czasie transmisji jest ogłaszany konkurs, w którym można wygrać wysokiej jakości materiały do nauki frontendu. Spotkania są nagrywane, a dostęp do nich otrzymują osoby, które są zapisane w newsletterze. Nowy webinar odbywa się w odstępie paru tygodni.

Popełniasz te błędy? Prawdopodobnie nie zostaniesz programist(k)ą!

Jest kilka czynników, które znacząco obniżają efektywność Twojej nauki programowania oraz motywację. Uczysz się niesystematycznie i po pewnym czasie się zniechęcasz? Jeśli tak dalej pójdzie, to nigdy nie osiągniesz celu, jakim jest praca w IT. Zobacz, których błędów nie popełniać, i usprawnij swój system nauki!

Kiedy będę gotowy na poszukiwanie pracy w IT?

Kiedy będziesz gotowy na poszukiwanie pracy jako programista? Zadbaj o 7 elementów gotowości do poszukiwania pracy i zrozum, na czym polega rekrutacja – a potem dobrze się do niej przygotuj!

Front end – czego się uczyć, by znaleźć pracę w 2023?

Jeżeli naszym celem jest jak najszybsze wejście do branży IT, to nie możemy pozwolić sobie na błądzenie. Podczas webinaru dowiesz się, jakie tematy są najbardziej istotne podczas nauki programowania, a które można sobie odpuścić i zostawić np. na czas rozwoju po zdobyciu pracy jako junior developer.

Q&A na temat IT – pytaj, o co chcesz!

Na każdym etapie drogi do IT mnożą się pytania i wątpliwości, których nieraz nie mamy z kim omówić – nie wszyscy znamy przecież jakichś programistów. Podczas tego webinaru uczestnicy otrzymują odpowiedzi na swoje pytania dotyczące nauki programowania, pracy developerów i rozwoju w IT.

DOM w JavaScript

DOM (ang. Document Object Model) to reprezentacja kodu źródłowego, który jest zorganizowany w formie drzewa.  Drzewo to struktura danych, która z racji swojej budowy przyśpiesza poruszanie się po nim. W matematyce taka struktura nosi nazwę grafu.

Programowanie Obiektowe w JavaScript

Programowanie Obiektowe (ang. object-oriented programming - OOP) to paradygmat (model) programowania, w którym obiekty pełnią rolę budulca. To na nich opieramy nasza strukturę aplikacji. Umiejętność sprawnego posługiwania się obiektami jest niezbędna do wytwarzania oprogramowania.

Mam coś dla Ciebie!

W każdy piątek rozsyłam motywujący do nauki programowania newsletter!

Dodatkowo od razu otrzymasz ode mnie e-book o wartości 39 zł. To ponad 40 stron konkretów o nauce programowania i pracy w IT.

PS Zazwyczaj wysyłam 1-2 wiadomości na tydzień. Nikomu nie będę udostępniał Twojego adresu e-mail.