Uwaga! Trwają prace nad nową wersją serwisu. Mogą występować przejściowe problemy z jego funkcjonowaniem. Przepraszam za niedogodności!

JavaScript

JavaScript jest uznawany obecnie za jednej z najpopularniejszych języków programowania. Z jego dobrodziejstw korzystają tak duże firmy jak Facebook (React), Google (Angular) czy IBM, Microsoft, Netflix (Node.js).

Język ten jest również najchętniej wybieraną technologią przez osoby, które chcą się przebranżowić. Prawdopodobnie dlatego, że posiada jeden z najniższych progów wejścia. Oznacza to, że stosunkowo najmniej czasu należny mu poświęcić, aby móc już za jego pomocą kod.

JavaScript może być wykorzystywany po stronie frontend-u oraz backend-u (Node.js). Możesz również Tworzyć przy jego pomocy aplikacje desktopowe używając Electron.js oraz mobilne pisząc kod przy pomocy np. React Native.

Jak widać każdy znajdzie coś dla siebie, a to jedynie najpopularniejsze rozwiązania z jakich możesz skorzystać! Już dziś zacznij uczyć się JavaScript! Poznaj jego pełne możliwości dzięki poniższym książkom pisanym w języku polskim i udostępniane w formie elektronicznej (PDF).

Nie wiesz co wybrać?

Oferuję bezpłatną i nie zobowiązującą rozmowę, na której pomogę Ci dokonać najlepszego wyboru!