Uwaga! Trwają prace nad nową wersją serwisu. Mogą występować przejściowe problemy z jego funkcjonowaniem. Przepraszam za niedogodności!

⛔ Potrzebujesz wsparcia? Oceny CV? A może Code Review? ✅ Dołącz do naszej społeczności na Discordzie!

Zapytaj! Trwają prace nad sklepem. Niebawem ponownie będzie można składać zamówienia.

„Kiedy będę gotowy na poszukiwanie pracy w IT?” + checklista rekrutacyjna

Informacje dodatkowe

Format

Checklista – dokument Google Docs, Webinar – dostęp do nagrania na YouTube

Autor

Mateusz Bogolubow, Mateusz Choma

Czas trwania

powyżej 1 h

9.99

Jest to nagranie z webinaru „Kiedy będę gotowy na poszukiwanie pracy w IT?”, który odbył się 12.01.2023. Wykupując dostęp do nagrania, zyskujesz też webinarowy prezent – checklistę kolejnych kroków w przygotowaniach do rekrutacji na programistę (lista ma 7 stron). Dzięki temu usystematyzujesz swój proces poszukiwania pracy w IT i żaden element Ci nie umknie! Po zakupie linki do nagrania i checklisty trafią na Twoją skrzynkę.

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 – tyle punktów dobrze jest zaliczyć przed rozpoczęciem poszukiwań pracy jako programista. Tak na szybko: ile z nich wymienisz? CV, portfolio, GitHub… A nie, zaraz, może portfolio i GitHub to jest to samo?

No dobra, 7 punktów, 7 baz do zaliczenia i REKRUTACJA. Na juniora pada blady strach – czego ma się po niej spodziewać? Na czym może się wyłożyć? Ach, po co mu to wszystko było, może niech od razu rusza w Bieszczady…

A gdyby tak… przygotować sobie te 7 elementów gotowości do poszukiwania pracy? A gdyby tak zrozumieć, na czym polega rekrutacja, i zwyczajnie się do niej przygotować?

Cóż za zbieg okoliczności: dwóch programistów dzieli się z Tobą tą tajemną wiedzą! I to nie byle jakich programistów – to mentorzy programowania z kilkuletnim stażem:
➡ Mateusz Bogolubow – mentor programowania w devmentor.pl
➡ Mateusz Choma – Senior Software Engineer, mentor w coderoad.pl oraz rekruter techniczny w firmie Codete, która organizuje płatne staże dla juniorów.

Owocnych wniosków z webinaru i powodzenia w rekrutacji!

 

PS Szczegóły kursu, o którym mowa w nagraniu, znajdziesz na stronie akademiasamouka.pl.

PPS Po zakupie sprawdź swoją skrzynkę – znajdziesz tam linki do nagrania i checklisty.

„Kiedy będę gotowy na poszukiwanie pracy w IT?” + checklista rekrutacyjna

9.99

Recenzje

Mam coś dla Ciebie!

W każdy piątek rozsyłam motywujący do nauki programowania newsletter!

Dodatkowo od razu otrzymasz ode mnie e-book o wartości 39 zł. To ponad 40 stron konkretów o nauce programowania i pracy w IT.

PS Zazwyczaj wysyłam 1-2 wiadomości na tydzień. Nikomu nie będę udostępniał Twojego adresu e-mail.