Uwaga! Trwają prace nad nową wersją serwisu. Mogą występować przejściowe problemy z jego funkcjonowaniem. Przepraszam za niedogodności!

🏆 Lubisz podcast Pierwsze kroki w IT? Oddaj swój głos w rankingu: TOP 10 polskich podcastów o IT! 🏆

Jak znaleźć czas na naukę programowania

Odzyskaj nawet 2 godziny dziennie!

Brak czasu to najczęstszy problem (i najczęstsza wymówka) w nauce programowania. Dlatego zebrałem dla Was wskazówki, dzięki którym nie tylko znajdziecie czas na naukę, ale też będziecie bardziej efektywnie przyswajać nowe informacje!

Rozpraw się z brakiem czasu!

Po obejrzeniu nagrania samodzielnie:

  • wygospodarujesz cenne godziny
  • poprawisz efektywność nauki
  • nie stracisz motywacji i zapału do działania.

🎁 Bonus

Chcesz otrzymać prezent, który pozwoli Ci zoptymalizować czas? Zapisz się na newsletter poniżej!

🔥 Kurs Akademia Samouka

Zapisy zamknięte, startujemy 21.02.2022. Jeśli jesteś zainteresowany kolejną edycją, to zostaniesz o niej poinformowany po zapisie na newsletter.

✍️ Konkurs – zakończony 31.01.2022

Oto zwycięzcy konkursu, w którym szukaliśmy odpowiedzi na pytanie „Jak Tobie udało się zoptymalizować swój dzień, by znaleźć czas na naukę programowania?”.

Wygrały 3 komentarze z najbardziej pomysłowymi i przydatnymi rozwiązaniami, z których mogą skorzystać także inni adepci sztuki programowania.

ZWYCIĘZCY KONKURSU

  • Martyna Gie
  • Pat Ka
  • Chips

Gratuluję i serdecznie zapraszam po odbiór nagrody – uczestnictwa w kilkumiesięcznym kursie front-endu od akademiasamouka.pl!

Jednocześnie przypominam, że celem potwierdzenia chęci przyjęcia nagrody zwycięzca powinien skontaktować się z organizatorem pocztą elektroniczną przez formularz kontaktowy: devmentor.pl/kontakt nie później niż do 6.02.2022, pod rygorem przepadnięcia prawa do nagrody.

Szczegóły: regulamin konkursu.

Udostępnij ten wpis:

Jak zostać programistą? Skuteczny przewodnik

TERAZ DOSTĘPNY BEZPŁATNIE!

Cena w sklepie to 39 zł, a Ty możesz otrzymać ten e-book bezpłatnie za zapis na newsletter. To ponad 40 stron konkretów o nauce programowania i pracy w IT.