Uwaga! Trwają prace nad nową wersją serwisu. Mogą występować przejściowe problemy z jego funkcjonowaniem. Przepraszam za niedogodności!

🔥 Kurs programowania obiektowego (OOP) w JSjuż dostępny w całości! 🔥

Inicjatywa #LessThan05min

Nauka programowania w 5 minut!

Ucz się programowania w wolnej chwili! Nawet w 5 minut jesteś w stanie przyswoić nowy kawałek wiedzy.

Naucz się programowania obiektowego (OOP) w JavaScript. Zajrzyj do kursu!

Spis treści

Przyśpieszy Twoją naukę programowania!

Wielokrotnie spotykam się ze stwierdzeniem, że nie mam czasu na naukę programowania chociaż bardzo bym chciał! Dlatego postanowiłem uruchomić inicjatywę #LessThan05min.

Jej zadaniem jest umożliwić Ci naukę programowania, jak również utrwalenie wiedzy za pośrednictwem krótkich nagrań trwających mniej niż 5 minut udostępnianych w serwisie YouTube.

Każde z nagrań prezentuje tylko jedno zagadnienie, z którym jesteś w stanie się zapoznać w mniej niż 5 min. To pozwoli Ci poznawać teorię w wielu sytuacjach, które nie wymagają od Ciebie skupienia, a i tak musiałbyś je wykonać np.

  • oczekiwanie w kolejce w sklepie
  • przerwa na kawę w pracy
  • jazda autobusem lub tramwajem
  • spożywanie posiłku
  • oderwanie się od innych czynności

Z moich obserwacji wynika, że w ten sposób możesz dziennie zyskać nawet 30 minut dodatkowego czasu. Pozwala to w miesiącu uzyskać nawet 16h! Świetny wynik bez poświęcania dodatkowego czasu na naukę programowania!

Już teraz odwiedź moją playlistę #LessThan05min na YouTube, gdzie będę publikowane materiały codziennie od poniedziałku do piątku. Pamiętaj, aby subskrybować kanał oraz kliknąć dzwoneczek, a będziesz automatycznie informowany o kolejnych materiałach i już nigdy nie przegapisz nowości!

Udostępnij ten artykuł:

Mentoring to efektywna nauka pod okiem doświadczonej osoby, która:

  • przekazuje Ci swoją wiedzę i nadzoruje Twoje postępy w zdobywaniu umiejętności,
  • uczy Cię dobrych praktyk i wyłapuje złe nawyki,
  • wspiera Twój rozwój i zwiększa zaangażowanie w naukę.

Jak zostać programistą? Skuteczny przewodnik

TERAZ DOSTĘPNY BEZPŁATNIE!

Cena w sklepie to 39 zł, a Ty możesz otrzymać ten e-book bezpłatnie za zapis na newsletter. To ponad 40 stron konkretów o nauce programowania i pracy w IT.